A Stúdió nyerte a vármegyei futsal rangadót
Fotó: Kohut Árpád

A Futsal NB-I-ben a Nyírbátort fogadta az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza. Az első félidőben sok helyzetet alakított ki a hazai csapat, és Maneca a vezetést is megszerezte, majd a második félidőben egy öngól után már 2-0 volt az állás. Ekkor Kovács Róbertet kiállította a játékvezető második sárgával, és bár emberelőnyben játszottak a bátoriak, Petró Martin parádésan védett, így nem tudtak szépíteni. A kiállítás letelte után viszont hengerelt a Stúdió az elfáradó Nyírbátor ellen, és végül biztosan győzött.

NB I, 8. FORDULÓ
A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–B-Kerép Nyírbátori SC 9–1 (1–0)

Continental Aréna, v.: Tamási, Kiss (Topálszki).

Nyíregyháza: Petró – Maneca, Harmati, Rafinha, Gregory. Csere: Krizsanovszki, Bakó, Gyulai, Szabó, Öreglaki, Kovács, Fridrich, Dávid, Kiss. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Nyírbátor: Dobi – Szentes-Bíró, Sánta, Molnár, Nagy. Csere: Tóth, Bartha, Csorvási, Szucsányi. Vezetőedző: Elek Gergő.

Gól: Maneca (11., 34., 36.), Sánta (21., öngól), Öreglaki (29.), Harmati (30.), Rafinha (33.), Gregory (34., 39.), illetve Szentes-Bíró (38.).
Kiállítva: Kovács (22.).