Aranyakat birkóztak
Kazincbarcikán vett részt egy tornán a Nyírsport SE.

A kazincbarcikai Észak-keleti Területi Bajnokságon ismét jól szerepeltek a Nyírsport SE utánpótlás versenyzői. A 204 résztvevővel lebonyolított versenyen ott volt Deák Bárdos Mihály Európa bajnok, többszörös világbajnoki ezüstérmes olimpikonunk és Repka Attila Barcelona kötöttfogású olimpiai bajnoka, többszörös Európa bajnok birkózónk is. Városunkat Nagy Levente, Nagy Gergő és Jeles Antal képviselte. Mindhárman nagyszerűen teljesítettek, hiszen éremmel térhettek haza, sőt kettejük a dobogó legfelső fokára állhatott: Nagy Gergő a Serdülő +100kg-osok között, míg Jeles Antal a Gyermek I korosztály 42 Kg-os súlycsoportjában. Utóbbi ismét hozta a formáját, minden mérkőzését tussal nyerte (igaz, egy technikai tus is volt közöttük). Nagy Leventének a Diák II. +69 kg-os súlycsoportjában sikerült a bronzérmet megszereznie..