Döntetlen a megyei rangadón - a szünetben két góllal vezetett a Szpari

A Kisvárda a 2., a Szpari a 4. helyről várhatta a megyei rangadót. Napsütés és sok néző fogadta a csapatokat. A Szparinál Rubus Tamás és Kelemen Dávid is sérült, Pejovic Danilo kezdett.

Kisvárda Master Good - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (0-2)

Kisvárda 2160 néző

Jv: Radványi Ádám ( Farkas Balázs, Máyer Gábor)

Kisvárda: Zöldesi - Oltean (Oláh 38.), Ryashko, Vári - Lucas - Hej (Lukács 81.), Melnyik, Misic (Heffler N. 63.), Jánvári, - Horváth, Ilic

vezetőedző: Kondás Elemér

Nyíregyháza: Jova - Szokol, Pejovic, Fodor, Farkas - Kártik, Csilus T. - Pekár (Gajdos 75.), Kesztyűs (Holdampf 57.), Rezes - Dragóner (Hornyák 69.)

vezetőedző: Lucsánszky Tamás

A Kisvárda kezdte a találkozót.

6. perc Mezőnyjátékot hozott a találkozó eleje.

7. perc Horváth lőtt mellé egy beadás után.

11. perc Pekár szabadrúgása után az egyik hazai védőről ment mellé a labda.

20. perc Lucas sokadik szabálytalansága, ismét megúszta lap nélkül.

22. perc GÓÓÓÓL!!! Fantasztikus Szpari akció, Rezes-Kesztyűs összjáték, majd Pekár fejelte vissza a hosszú oldalról, Dragóner Filip pedig a kapuba fejelt, 0-1.

25. perc Egy balról érkezett beadást követően Hej lőhetett futtából, fölé bombázott.

28. perc Horváth lőtt mellé egy lecsorgó után.

30. perc Dragóner vezethette egyedül kapura a labdát, de mellé gurított ziccerben.

33. perc Ismét Dragóner, a bal oldalról egy szép csel után lőtt, Zöldesi védett.

35. perc GÓÓÓL!!! Újabb remek akció után Pekár László tette vissza a labdát lövésre, Csilus Tamás pedig 18 méterről bebombázta, 0-2.

39. perc Oláh lőtt mellé 13 méterről.

42. perc Hej lövését fogta Jova.

Vége az első félidőnek, mely szép Szpari akciókat és gólokat hozott!

49. perc Hazai szöglet után Ryashko fejelt fölé.

54. perc Szépített a Kisvárda, egy beadás után Ilic tette vissza lövésre a labdát Horváthnak, aki az alsó sarokba lőtt, 1-2.

55. perc Azonnal válaszolhatott volna a Szpari, Csilus labdájával Drgóner lépett ki ziccerben, Zöldesi bravúrral védett.

58. perc Ilic célozta meg a rövid felsőt, Jova résen volt.

60. perc Pekár passzával Rezes léphetett volna ki, Zöldesi megelőzte.

62. perc Ilic ment el a jobb oldalon, beadása után Horváth 5 méterről fölé lőtt, nagy helyzet maradt ki.

70. perc Veszélyes Szpari kontra, Rezes beadása után szögletre mentettek a védők. A sarokrúgás után Zöldesi tolta fölé a labdát.

82. perc Egyenlített a Kisvárda, Lukács beadása után Farkas lábáról pattant a kapuba a labda, 2-2.

83. perc Rezes szép cselekkel került helyzetbe, Zöldesi hatalmasat védett.

85. perc Egy beadás után hazai fejes, Jova védett nagyot.

91. perc Újabb Szpari ziccer, Gajdos kapott remek labdát, de a kapu mellé gurított.

Vége a találkozónak, döntetlen lett a végeredmény a megyei rangadón.

Kondás Elemér: Hektikus mérkőzés volt, az első félidőben a Nyíregyháza volt jobb. A második játékrészben jobban futballoztunk, így úgy érzem a döntetlen reális. Jó iramú találkozót játszottak az együttesek.

Lucsánszky Tamás: Gratulálok mindkét csapatnak, a nagy meleg ellenére remek mérkőzést játszottak a csapatok. Az első félidőben kézben tartottuk a mérkőzést, eldönthettük volna a találkozót. A helyzetek alapján többször lezárhattuk volna a meccset, nem sikerült. Sok fiatal kapott ma is lehetőséget, Pejovic Danilo 18 évesen egy rangadón debütált és jó teljesítményt nyújtott.

A mérkőzést a Nyíregyházi TV vasárnap 20.30-tól felvételről sugározza.

Fotó:Trifonov Éva