Továbbra is sok a hiányzó a Spartacusnál, főleg belső védő poszton. Gengeliczki Gergő először kezdett tavasszal.

Kolorcity Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (1-0)

Kolorcity Aréna 600 néző

Jv: Katona Balázs (Varga Gábor, Baghy Csaba)

Kazincbarcika: Megyeri (Megyeri II.a szünetben) - Lippai, Szekszárdi, Ur, Heil, Pálinkás (Takács T. 85.), Kovács B.(Szabó 51.), Csatári, Székely, Süttő, Kurdics (Bacsa 65.)

vezetőedző: Csábi József

Nyíregyháza: Hrabina - Kiss Á., Farkas B., Gengeliczki, Nagy B.(Major 86.), Sigér, Kovácsréti(Pataki 77.), Pekár (Szerető 77.), Gresó, Myke (Adamcsek 66.), Novák

vezetőedző: Visinka Ede

Nyíregyházáról is szép számban érkeztek szurkolók a találkozóra.

1. perc A Nyíregyháza kezdte a mérkőzést.

5. perc A 16-os oldalvonala mellől végezhetett el szabadrúgást a hazai csapat, a középre csavart labdát sikerült kifejelni.

6. perc Gyors Szpari kontra végén Kovácsréti passza volt kicsit hosszú Gresónak.

11. perc Novák indult el a jobb oldalon, váratlanul beadás helyett megcélozta a rövid sarkot, de a bal oldali kapufát találta el.

18. perc Myke szép cselekkel tört be a 16-oson belülre, passza után Gresó lőtt, blokkoltak a hazaiak. Szép támadás volt.

19. perc Sigér látta szabálytalannak a játékvezető, sárgát is kapott érte. A 17 méteres szabadrúgást Lippai nagy erővel lőtte a kapuba, 1-0.

26. perc Két nagy helyzet. Előbb Myke passza után Gresó elől mentettek az utolsó pillanatban, majd Kovácsréti jobb oldali lövése ment centikkel mellé.

29. perc Újabb nagy helyzet, Novák vitte le az alapvonalig a labdát, a visszapassz után végül Sigér lövését blokkolták.

32. perc A második kapufa! Ezúttal Pekár próbálta meglepni Megyerit, az ívelése után a felső lécről pattant ki a labda.

33. perc Egy jobbról érkező beadás után Heil csúsztatott, Hrabina nagyot védett a közeli fejesnél.

42. perc Gengeliczki kapott sárga lapot egy belépő után.

43. perc Veszélyes beadás után a gólvonal elől mentettek a hazaiak. A szöglet után Kiss lőtt fölé.

45+2. perc Támad a Nyíregyháza, újabb szöglet. de Megyeri elütötte ezt a labdát is.

Vége az első félidőnek, több nagy helyzete is volt a Spartacusnak, kétszer a kapufa mentette meg a hazaiakat. A Kazincbarcika egy szabadrúgásgóllal vezet a szünetben.

Megyeri Gábor megsérült még az első félidőben, nem tudja folytatni, helyére Megyeri II. állt be a hazaiaknál.

47. perc Myke indult meg két védő között, a 16-oson belül elesett, nem kapott büntetőt a Szpari. Az eset után Gresó lőtte középre a labdát, a gólvonal elől rúgták ki a barcikaiak.

50. perc Pekár szabadrúgása után Novák fejelt mellé. A következő támadásnál Sigér lőtt, Novák ért a labdához aki lesen állt.

53. perc Nagy B. balról érkező beadása után Myke fejelt mellé.

56. perc A szurkolók buzdítása mellett folyamatosan nyom a Szpari, egymás után jönnek a szögletek, egy percen belül három is. A harmadik után egyenlített a Nyíregyháza, Myke Ramos érkezett jól, 1-1!

60. perc Pálinkás passza után Szabó lőtt közelről, sikerült blokkolni.

62. perc Kurdics rúgta meg hátulról Kovácsrétit, sárgát kapott érte.

64. perc Nagy hazai helyzet, Szabó lőtt középről, Hrabina védett, majd a továbbcsorgó labdát sikerült kivágni.

68. perc Szabó lőtt, Farkas B. nagyot mentett a kapu előtt.

73. perc Újabb Spartacus szögletek egymás után, Novák fejese után tisztáztak a hazai védők.

75. perc Lippai szabadrúgását tolta ki bravúrral Hrabina az alsó sarok elől.

78. perc Nagy kavarodás a Szpari kapuja előtt, végül Hrabina fogta meg a labdát. A hazaiak büntetőt reklamáltak.

79. perc Adamcsek fejelt a kapuba Szerető beadása után, de lökés miatt nem adta meg a gólt a játékvezető.

83. perc Székely kapott sárga lapot lerántásért.

90. perc Három perc a ráadás.