Döntetlen Kecskeméten - Nem született gól a Nyíregyháza Spartacus meccsén

A Kecskemét vendége volt a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél a kezdőben kapott helyet a sérülés után visszatérő Papucsek Barna.

Kecskemét - Nyíregyháza Spartacus 0-0

Széktói Stadion
Jv: Dolnegó Bálint (Baghy Csaba, Tőkés Róbert)

Kecskemét: Varga - Lukács (Puskás 75.), Tóth D., Szabó A.,Vágó, Belényesi, Katona(Győri 80.), Ryashko, Nagy K.,(Szuhodovszki 80.), Bartha, Hadaró
vezetőedző: Szabó István

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek, Jánvári, Nemes, Szabó B., Paku, Vass P.(Pócsik a szünetben), Zamostny, Gresó, Novák (Márkus 78.)
vezetőedző: Szergej Pacaj

1. perc A Kecskemét kezdte a találkozót.
3. perc Fejér kivetődve védett egy középre lőtt labdát, majd sikerült a védelemnek menteni.
12. perc Nagy K. lépett ki középen ziccerben, Fejér bravúrral védett.
14. perc Zamostny játszott össze ügyesen Novákkal, de utóbbi lesen volt.
19. perc Egy beadás után Bartha fejelt mellé.
29. perc Ryashko veszélyeztetett, de mellé ment a labdája egy beadás után.
31. perc Vass P. előtt centikkel ment el egy középre lőtt labda.
39. perc Hazai szöglet után Tóth fejelt, Fejér bravúrral kitolta a labdát.
41. perc Katona került a földre a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Nagy végezte el, Fejér azonban hárított!
Vége az első félidőnek, nem született gól.
A szünetben Pócsik Botond váltotta Vass Patrikot.
53. perc Tűzijáték a Szpari kapuja előtt, előbb Lukács majd Katona lövését sikerült önfeláldozóan blokkolni.
54. perc Ryashko kapott sárga lapot.
59. perc Gresó szabadrúgása után Papucsek lőtt kapura, nagyot védett a  hazai kapus.
61. perc Zamostny lőtt jobb oldalról, a megpattanó labdát hárította Varga.
68. perc Hadaró alakított ki lövőhelyzetet, de végül Katona elé került a labda, aki mellé lőtt 17 méterről.
79. perc Gresó beadása után Zamostny centikkel fejelt mellé.
88. perc Zamostny csavart fölé egy szabadrúgást.
90. perc Bartha kapott sárgát.
91. perc Gresó érkezett jó ütemben a kapu elé, de nem találta el jól a labdát.
92. perc Megint Gresó, fogta a fejesét Varga. A kontra után Jánvári kapott sárga lapot.