Elvitte az Újpest a pontokat
Fotó:Kohut Árpád

Az Újpestet fogadta a Futsal NB-I-ben az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza. Nem indult jól a meccs a mieink számára, Czerman és Hadzsi egy percen belül két gólt is lőtt. Sőt, Thiago révén már 0-3 volt az állás, de az első félidő végén Rafinha szépített, majd Gregory értékesített egy büntetőt, így egy gólra zárkózott a Stúdió a szünetig. Fordulás után Czerman, Lucas és Kovács volt eredményes vendég oldalon, és bár Öreglaki szépített a végén, az Újpest 6-3-ra győzött, és elvitte a pontokat.

NB I, 4. FORDULÓ

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Újpest FC 3–6 (2–3)
Continental Aréna, v.: Deme, Gémesi (Mózsa).

Nyíregyháza: Gagyi – Szabó, Öreglaki, Rafinha, Dávid. Csere: Petró, Gyulai, Maneca, Kovács R., Urr, Harmati, Gregory, Fridrich, Kiss. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Újpest: Gémesi – Lucas, Hadzsi, Thiago, Czerman. Csere: Vörösmarty, Szente, Kasza, Fischer, Milavecz, Östör, Medveczki, Kovács B., Szűcs. Vezetőedző: Szente Tamás.

Gól: Rafinha (19.), Gregory (20. – büntetőből), Öreglaki (39.), illetve Czerman (8., 30.), Hadzsi (9.), Thiago (16.), Lucas (37.), Kovács B. (38.).