A Csákvár ellen lépett pályára a Szpari Balmazújvárosban.

Nyíregyháza Spartacus - Aqvital Csákvár 2-1 (1-0)

Jv: Nagy Róbert(Punyi Gyula, Dobos Dávid)

Nyíregyháza: Bese - Baki (Gengeliczki 60.), Alaxai, Temesvári, Farkas B., Tamás O.(Sigér 80.), Nagy D., Nagy B., Oláh (Gresó 60.), Beke (Herjeczki 80.), Kovácsréti (Vida 88.)

Vezetőedző: Tímár Krisztián

Csákvár: Zelizi – Szalai P (Nahirnij 59.)., Gregor Z., Karacs, Murka B., Ominger, Szakály D., Mészáros (Major 74.), Tamás N.(Fejős 82.), Simon A. (Nagy Z. 74.), Yablonszkiy (Juhász 59.)

Vezetőedző: Tóth Balázs

A vendégek sportszerűen sorfalat álltak a bevonuláskor a mieinknek.

1. perc A Csákvár kezdte a találkozót.

4. perc Gyors Szpari támadás után Kovácsréti lőtt, a blokkról Nagy D. elé pattant a labda, de pontatlanul célzott Dominik.

6. perc Oláh lőtt 16 méterről alig fölé.

10. perc Bese védett Tamás lövésénél, de a vendég játékos lesen is állt.

12. perc Bese újra nagyot védett, ezúttal Ominger közeli lövésénél.

20. perc Nagy B. beívelésére Oláh érkezett a hosszú oldalon, mellé pattant róla a labda.

25. perc Két helyzet, előbb Nagy D. lövését blokkolták, majd a következő akciónál Beke lőtt mellé.

31. perc Tamás O. lőtt fölé 20 méterről.

32. perc GÓÓÓL! Baki Ákos támadta meg a kapust, a labda Beke Péter elé pattant, aki értékesítette a ziccert, 1-0.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

54. perc Mezőnyjátékkal indult a második félidő eleje.

56. perc Vendég szöglet után Gregor lőtt, Bese bravúrral védett.

57. perc Egy beadás után Zelizi védett.

59. perc Egyenlített a Csákvár, egy beívelés után a hosszúról visszafejelték a labdát, Murka pedig középről a kapuba lőtt, 1-1.

66. perc GÓÓÓL! Ismét vezet a Szpari, egy beadás után Alaxai Áron érkezett, és a léc alá fejelt, 2-1.

70. perc Temesvári fejesét bravúrral szögletre tolta a kapus.

71. perc Nagy D. lövését is hárította Zelizi. A szöglet után Gengeliczki lövését blokkolták.

76. perc Tamás N. lőtt fölé egy kipattanó után.

84. perc Kovácsréti csavart egyből kapura egy szögletet, Zelizi kiütötte a labdát, de támadták is, így szabadrúgás lett kifelé.

92. perc Fejős lőtt fölé.

93. perc Nagy helyzet, de a vendégek kapusa hárított. A  szöglet után Alaxai mellé fejelt.