Győzelem az első téli edzőmeccsen

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését Kazincbarcikán a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél pályára lépett próbajátékosként Nisztor Ákos. A 18 éves támadó-középpályás Sepsiszentgyörgyről érkezett, magyar papírokkal rendelkezik, és a héten teszteli a szakmai stáb.

Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-1)

Nyíregyháza: Fejér – Farkas (Kardos 46.), Szokol(Gengeliczki 46.), Baki(Jánvári 46.), Deutsch(Nagy B. 46.), Csősz(Sigér 46.), Pataki(Nisztor 70.), Pekár(Girdán 46.(Talián 85.)), Gresó(Szűcs 70.), Szerető(Oláh 46.), Adamcsek (Myke 46.)

vezetőedző: Visinka Ede

Az első félidőben a Nyíregyháza szerzett vezetést, a 24. percben Gresó Mátyás harcolt ki szabadrúgást, és Pekár László a rövid sarokba lőtt, 0-1. Fordulás után sokáig nem változott az eredmény, majd a 88. percben egy balról érkező beadásra érkezett remekül Sigér Ákos, aki a hosszú sarokba fejelt, 0-2. Több gól nem esett, a Szpari megnyerte az első edzőmérkőzését a téli felkészülés során. Szombaton a Kassa érkezik Nyíregyházára.