Hátrányba került, de végül nyert a Szpari idegenben

BVSC-Zugló - Nyíregyháza Spartacus 1-2 (0-0)

Szőnyi úti stadion 789 néző

Jv: Rúsz Márton ( Márkus Péter, Ring Kevin)

BVSC: Csenterics – Benkő-Bíró, Vinícius, Hesz, Király Á. – Tóth K., Hidi P. –  Kelemen (Nwachukwu 70.), Mitrovics, Mucsányi M.(Deutsch 83.) – Bacsa P. (Rabatin 75.)

Megbízott edző: Kincses Ádám

Nyíregyháza: Fejér - Baki, Alaxai, Temesvári - Farkas B.(Oláh 57.), Tamás O.(Sigér 80.) , Nagy D., Nagy B.(Vida 71.) - Gresó, Beke (Novák 57.), Kovácsréti (Vass 80.)

Vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A hazaiak sorfalat álltak a bajnok Nyíregyházának a bevonuláskor. Elkezdődött a mérkőzés.

5. perc Tóth próbálkozott lövéssel, jócskán mellé ment a labdája.

16.perc Egyik kapu sem forgott eddig veszélyben, zömében mezőnyjáték folyt az első negyedórában.

18. perc Szép számban érkeztek Nyíregyházáró is szurkolók a mérkőzésre, buzdítják a csapatot.

23. perc Egy kontrával indult a BVSC, majd amikor a tizenhatos közelébe ért, sikerült szerelni a hazai játékost.

30. perc Két nyíregyházi szöglet Kovácsrétitől, az első veszélyesebb volt, de a beadás után Beke fejesét követően mellé pattant a labda.

35. perc Beke indult veszélyesen, de a hazai kapus kivetődve megszerezte a labdát.

38. perc Hazai kontra végén Mucsányi lövése pattant mellé.

45. perc Szép jobb oldali támadás után Farkas B. gurított vissza jobbról,  Nagy D. lőtt középről 14 méterről fölé, ez volt a játékrész legnagyobb helyzete.

Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

53. perc Vezet a BVSC. Egy szöglet után Benkő-Bíró elé került középen a labda, aki nagy kavarodás közepette a kapuba lőtt, 1-0.

64. perc GÓÓÓL! Novák Csanádot buktatták a kaputól 18 méterre. A szabadrúgást Nagy Dominik végezte el, és a bal alsó sarokba lőtt, 1-1.

72.perc Nagy D. kapott sárga lapot.

77.perc Veszélyes hazai szabadrúgás, a beívelés után mindenki lemaradt a labdáról középen.

93. perc GÓÓÓL! Nagy Dominik szabadrúgására Novák Csanád érkezett középen, és a kapuba fejelt, 1-2.

Vége a mérkőzésnek, győzött a Szpari Budapesten!