Két fronton küzdöttek a Sportcentrum úszói

A hódmezővásárhelyi Országos Ifjúsági Bajnokságon a Sportcentrum úszói 7 fővel vettek részt. A nyíregyházi versenyzők fiatalabbak voltak az ifjúsági korosztálytól, így elsősorban a tapasztalatszerzés volt a cél. Több egyéni csúcs született, emellett Hatházi Dóra 13 évesen a 17 évesek között mindhárom pillangó számában döntőbe jutott.

Hatházi Dóra
50 m pillangó 28,66 V. hely
100 m pillangó 1:01,99 III.hely
200 m pillangó 2:15,34 V. hely

Nagyobb létszámmal képviselte magát a Sportcentrum az MVSI Kupán. 22 versenyző összesen 56 érmet szerzett. Molnár Fruzsina és Lakatos Szepesi Dorina egymaga 5-5 érmet gyűjtött Miskolcon.