Megállíthatatlan a Kölcsey
Bőcsről is ponttal tért haza a kézilabdacsapat.

Betegség és temetés miatt négy meghatározó játékos (Gyimesi, Márkus, Szabó és Koppán) sem tarthatott a Kölcsey DSE leány kézilabda-együttesével Bőcsre. A hazaiak otthon eddig minden meccsüket megnyerték, így nehéz mérkőzésre lehetett számítani. Minden nehézség ellenére remekül játszott a csapat. A szünetben három góllal vezettek a nyíregyháziak. Semmi nem változott fordulás után, kézben volt a meccs egészen a játékrész közepéig, amikor az egyébként rendkívül rossz felfogásban fújó, mindkét csapat kárára rengeteget tévedő bírók enyhén szólva is belenyúltak a meccsbe: a korábban egyébként indokolatlanul 2 két percet kapó irányítót és a védelem oszlopát, Kelement nevetséges módon kipirosozták. A hazaiak átvették a vezetést 10 másodperccel a vége előtt, a Kölcsey nem adta fel, és a 14 éves(!) Hrabina szerzett egy gólt, így elsőként a mezőnyből pontot rabolt Bőcsről. Hadobás István együttese továbbra is veretlenül vezeti a tabellát. A juniorok meccsét kiütéssel nyerte a Kölcsey 47–8 arányban.

Bőcs KSC–Kölcsey DSE-Nyíregyháza 21–21 (10–13)

Bőcs, 80 néző, v.: Kovács T., Major A.

Kölcsey: Simai O. – Szoboszlai F. 4, Tilki A. 4, Kelemen G. 3/1, Vitányi A., Katona K. 4, Szoboszlai N. 2. Csere: Nagy A. (kapus), Papp A. 1, Hrabina I. 2/1, Silye V. 1/1, Rabatin H. Edző: Hadobás István. Kiállítások: 12, illetve 10 perc. Hétméteresek: 6/6, illetve 4/4.