Négy gólt hozott a Cigánd-Szpari II. meccs az NB-III-ban

Cigándon lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus II. a labdarúgó NB-III Észak-Keleti csoportjában. A hazaiak az első negyedóra után vezetést szereztek egy beadás után, amikor Misák passzolt közelről a kapuba. A 37. percben viszont egyenlített második csapatunk, egy szöglet után Keresztes Krisztián fejelt a kapuba, 1-1. Még az első félidőben viszont újra gólt lőtt a Cigánd, Kőrizs Ákos éles szögből lőtt a kapuba, így a szünetben a hazaiak vezettek. Fordulás után sikerült újból az egyenlítés, az 58. percben Pataki Bence lőtt közelről a kapuba egy beadás után. Több gól nem esett, így 2-2 lett a végeredmény.

Bacsó Beton-Cigánd SE - Nyíregyháza Spartacus II. 2-2 (2-1)

Nyíregyháza: Harman - Keresztes, Kovalecz, Forgó (Savanya), Selmeci, Harmat, Katkó, Bertók, Czimer-Nyitrai (Varga), Pataki (Cseh), Oláh

Vezetőedző: Török László