Nem vallottak szégyent
Drámai csatában kapott ki a négyes döntőben a nagycserkeszi futsalcsapat.

Nem vallottak szégyent a döntőben sem a Nagycserkeszi U15 futsalosok. A mindössze fél éve alakult együttes meglepetésre veretlenül nyerte a megyei, majd a regionális döntőt is, a legjobb nyolc között pedig a Lokit is legyőzte, így a négy közé jutott. Itt az ETO Futsal csapata ellen 2–0 vezettek, elnyerve a csarnokban ülő szurkolók szimpátiáját, de végül az ellenfél fordított – nem kis bírói segédlettel – és a vége 3–2–es vereség lett. A fiúk összetörve rogytak a parkettre, mert így a harmadik helyért játszhattak a gyáli csapat ellen. A győriekkel szemben elvesztett mérkőzés éreztette hatását, és kétgólos hátrányba kerültek a nagycserkesziek a meccs elején, de egy korai időkéréssel sikerült rendbe szedni a fiúkat és megfordították a meccset 4–3-ra. A vége előtt pár másodperccel egy öngóllal döntetlen lett a vége. A hosszabbításban aztán a gyáliak 6–5–re győztek, így 244 csapatból a negyedik helyet szerezték meg a szabolcsi fiúk, akik egy kicsit megtörve, de büszkén fogadták a sok elismerést az MLSZ vezetők és a csapatok részéről.