Vármegyei rangadó az NB-III-ban - Kisvárdán játszott a Szpari II.
Fotó: kisvardafc.hu

Újabb fordulót rendeztek az NB-III-ban, a Szpari második csapata Kisvárdán lépett pályára. Érdekesség, hogy mindkét tréner korábbi együttese ellen meccselt.

Gyorsan vezetést szerzett a Szpari II, Oláh Benjámin már a 8. percben előnyhöz juttatta a Nyíregyházát, egy szabadrúgás után 20 méterről a felső sarokba lőtt, 0-1. Az első félidő több gólt nem hozott, így a szünetben a Nyíregyháza Spartacus II. vezetett. Fordulás után sokáig nem változott az eredmény, majd a 72. percben megdupláztuk előnyünket. Beke Péter lépett ki egy indítással, elhúzta a kapus mellett a labdát, majd értékesítette a ziccert, 0-2.

Kisvárda Master Good II. – Nyíregyháza Spartacus II. 0–2 (0-1)

Kisvárda

Kisvárda II: Popovics – Kozacsuk, Matic, Rubus, Szirota (Ötvös G.), Babják (Babics), Osztrovka, Simon M., Scsadej(Szikszai), Ésik Á.(Pongó-Dankai), Prjamov

Edző: Törtei Tamás

Nyíregyháza II: Fejér – Selmeci, Daróczi (Cseh), Jokic, Savanya, Bertók, Katkó, Oláh B.(Varga), Czimer-Nyitrai, Milencovici(Harmat), Beke

Edző: Török László