Világsztár is érkezik a Speedway Ringre!

Az elmúlt napokban több helyszínen zajlottak a Salakmotoros EB selejtezői. Olaszország, Lettország, Ausztria és Debrecen után eldőlt, kik jutottak tovább a május 14-i EB Challenge versenyre, melyet a Nagyhalász Speedway Ringen rendeznek. A motorosok között igazi világsztárok is vannak!

Antonio Lindbäck talán a legismertebb név, több mint tíz alkalommal állhatott GP verseny dobogóján, és győzött is! 2012-ben Olaszországban és Lengyelországban is nyert, de a 2016-os Brit Nagydíjon is a dobogó legfelső fokára állhatott, Woffinden és Zmarzlik előtt.

A selejtezők skandináv fölényt hoztak, négy dán motoros is továbbjutott, Madsen, Jakobsen, Jepsen Jensen, Lyager és tartalékként Iversen is kvalifikálta magát. Meglepetés volt a finnek remeklése, Lahti és Vuolas is ott lesz Nagyhalászban, míg Lengyelországot hárman képviselik: Woźniak, Woryna és Zengota.